Dzisiaj jest: Sobota

Zodiak: Bliźnięta

Przedszkole od 11 maja - niezbędne informacje

ksiazka procedury

Niezbędne informacje dotyczące pracy przedszkola od dnia 11 maja 2020 r.

1. Procedury

2. Wytyczne

3. Zarządzenie Dyrektora

4. Deklaracja

Rekrutacja - informacja

waex

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kotuni informuje, że w wyniku przeprowadzonego postępowania rekrutacyjnego wszystkie dzieci zgłoszone do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 zostały przyjęte.

Jolanta Kamińska

Informacja w sprawie kwalifikacji do przedszkola

docoff

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kotuni informuje, że Komisja Rekrutacyjna na posiedzeniu w dniu 24.03.2020 r. zakwalifikowała na listę kandydatów wszystkie dzieci zgłoszone do przedszkola na rok szkolny 2020/2021.

Rodzice proszeni są o dostarczenie pisemnego potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola.

Potwierdzenie można przesłać na adres e-mail spkotunia@vp.pl  lub dostarczyć osobiście i wrzucić do skrzynki przed wejściem na korytarz szkoły do dnia 31.03.2020 r.

SZANOWNI RODZICE! - WAŻNE

kontakt

W dniach od 16 do 25 marca ze szkołą i przedszkolem można kontaktować się wyłącznie drogą telefoniczną i elektroniczną.
Numery telefonów: 63 2757582, 609227460.

Adresy poczty elektronicznej: przedszkole.kotunia@wp.pl lub spkotunia@vp.pl

Uwaga !

W związku z trwającą rekrutacją do szkoły i przedszkola informuję, że dokumentację można przesłać  elektronicznie lub dostarczyć do szkoły w godz. od 8.00 do 15.00 osobiście i wrzucić do skrzynki umieszczonej przy wejściu na szkolny korytarz .

Komunikat w sprawie dowozów

autobuszkolny

Wójt Gminy Słupca informuje:

1. Od dnia 12 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. funkcjonowanie szkół podstawowych  i przedszkoli zostaje zawieszone.

2. W dniach 12 i 13 marca 2020 roku w szkołach i przedszkolach zorganizowane będą zajęcia opiekuńcze dla dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki w domu, a z dniem 16 marca 2020 r. szkoły i przedszkola nie funkcjonują.

W dniach 12 i 13 marca 2020 roku dowóz szkolny rano będzie odbywał się bez zmian, natomiast odwóz będzie około godziny 12-tej tj. pierwszym odwozem w każdej szkole. Drugi odwóz nie jeździ.
Od poniedziałku 16 marca 2020 r. nie ma dowozów do szkół.

Wójt Gminy Słupca
/-/ Grażyna Kazuś