Dzisiaj jest: Czwartek
Apolonia, Bernard, Cyryl, Eryk, Eryka,
Gorzysław, Mariusz, Nikifor, Rajnold

Zodiak: Wodnik

„GDZIE PUKA SZTUKA” 17.02.2022 R.

sztuka min

W ramach zajęć pt. "Gdzie puka sztuka?" dzieci z grupy 5, 6 - latków wraz z Panią Sylwią Witkowską stworzyły salę kinową zaprojektowały i wykonały bilety, przygotowały popcorn i zaprosiły swoich młodszych kolegów i koleżanki na seans filmowy pt. "Rio". Oczywiście każdy zobowiązany był zakupić w kasie bilet wstępu. Dla pasjonatów kina był również popcorn. Zabawa rozwija wyobraźnię i jest wstępem do edukacji. Działa poprzez zmysły i poprzez angażowanie dzieci w aktywność. Jeśli mamy wokół siebie dobrze zorganizowaną zabawę, zamiast męczyć i przesadnie obciążać dzieci, będziemy w naturalny sposób wspierać w nich poczucie własnej sprawczości i chęć na więcej. Będziemy rozwijać ich kreatywność.

POMOC DLA UKRAINY 5.03.2022 R.

pomagamy min

Dzisiaj przekazaliśmy drugi transport darów zebranych dla uchodźców z Ukrainy. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za ofiarność i wsparcie naszej zbiórki. Bardzo się cieszymy, że pomagają nam nie tylko Rodzice dzieci z przedszkola i szkoły, ale także Mieszkańcy okolicznych miejscowości. Efekt cieszy i napełnia serca nadzieją na lepsze dni .

DZIEŃ KOBIET 8.03.2022 R.

dzien kobiet min

Jak każdego roku w dniu 8 marca chłopcy pamiętają o wszystkich kobietach i kobietkach z naszego przedszkola, składają życzenia i wręczają kwiaty. Tak było i tym razem.

POWITANIE WIOSNY 23.03.2022 R.

wiosna min

Od samego rana wspaniałe i kolorowe powitanie WIOSNY przez niezastąpione mamusie z Rady Rodziców naszego przedszkola, które przybyły żeby radośnie przywitać wspólnie z dziećmi nową porę roku tak długo wyczekiwaną. Następnie dzieci wraz ze swoimi paniami pojechały do Nadleśnictwa w Grodźcu, gdzie poszukiwały pierwszych oznak wiosny podczas spaceru po lesie, zwiedzały salę edukacyjną, oglądały eksponaty zwierząt leśnych. Uczestniczyły w zabawach ruchowych na świeżym powietrzu. Pobyt w Nadleśnictwie Grodziec zakończył się ogniskiem z pieczonymi kiełbaskami. Dziękujemy za miły pobyt i ciekawe zajęcia przyrodnicze.

DZIEŃ WOLNY OD ŚNIADANIÓWKI 25.03.2022 R.

sniadaniowka min

W czwartek 25 marca 2022 r. dzieci z grupy 5-6 latków samodzielnie przygotowały wiosenne kanapki, które z apetytem zjadły. Świeże warzywa, sery, pieczywo to doskonałe produkty, które świetnie smakują i mają mnóstwo witamin. Dziękujemy rodzicom za produkty dostarczone do ich wykonania.