Dzisiaj jest: Sobota

ZAJĘCIA W RAMACH INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ

innowacja min

ZAJĘCIA W RAMACH INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ
  Angielskie słowa znamy, zdrowe przysmaki gotować zaczynamy

W dniu 30 października pod kierunkiem Małgorzaty Graczyk oraz Jakuba Woźniaka w grupie dzieci 5,6 - letnich odbyły się zajęcia polsko – angielskie, podczas których dzieci poznawały tradycje związane z Halloween oraz przepis na zupę dyniową. Nazywały składniki potrzebne do wykonania zupy zarówno w języku polskim jak i angielskim oraz sposób wykonania pysznej i zdrowej zupy. Na zakończenie zajęć przystąpiły do degustacji przygotowanej zupy dyniowej podanej suszonymi pestkami dyni.

100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ 9.11.2018 R.

fl 18 min

Dzieci z grupy 5,6 – latków pod kierunkiem wychowawczyni pani Małgorzaty Graczyk przygotowały montaż słowno – muzyczny dla uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Dzieci dumnie recytowały wiersze, zatańczyły taniec integracyjny do utworu Janusza Radka pt. „Kiedy umrę kochanie”. Narratorem uroczystości była pani Małgorzata Graczyk, która przekazała dzieciom najważniejsze treści związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości poparte prezentacją multimedialną. Wydarzenia te na zawsze zostaną w naszej pamięci. Na zakończenie dzieci zaśpiwały hymn Polski.

FOTORELACJAFOTORELACJA

31.10.2018 r. Informacja dla rodziców - zebranie

exmark

INFORMACJA DLA RODZICÓW

W DNIU 7.11.2018 R. O GODZ. 17.00
W PRZEDSZKOLU GMINNYM W KOTUNI ODBĘDZIE SIĘ
ZEBRANIE Z RODZICAMI.

31.10.2018 r. Informacja dla rodziców

waex

INFORMACJA DLA RODZICÓW

W DNIU 2.11.2018 R. PRZEDSZKOLE GMINNE W KOTUNI
PRACUJE W GODZINACH OD 7.00 – 16.00.
W TYM DNIU NIE KURSUJE AUTOBUS SZKOLNY.

CZYTANIE NA DYWANIE 26.10.2018 R.

czytania18 min

CZYTANIE NA DYWANIE 26.10.2018 R.

Uczniowie szkoły podstawowej wraz z panią Justyną Skąpską w ramach zajęć świetlicy wybrali dla dzieci z przedszkola opowiadanie, które postanowili przeczytać swoim młodszym koleżanką i kolegom, w związku z tym odwiedzili nasze przedszkole w piątek 26 października. Opowiadanie nosiło tytuł „W naszej kuchni jest potwór” i dzieci słuchały go z zapartym tchem, zastanawiając się kim jest ów potwór. Na koniec zagadka została rozwiązania, ale nie będziemy jej zdradzać, zachęcamy do przeczytania opowiadania.