Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Anastazy, Asteriusz, Bazyli, Bazylid,
Bazylis, Bernardyn, Bernardyna,
Bronimir, Iwo, Sawa, Teodor, Wiktoria

Do końca roku zostało 226 dni.
Zodiak: Byk

URODZINY JULKI, WOJTUSIA, MARTYNKI, ALANKA, ANTOSI, OLIWKI I SZYMONKA

urodzinki minaMiesiąc czerwiec obfitował w naszym przedszkolu w urodzinki. Świętowaliśmy z tej okazji w tym miesiącu dość często. Składaliśmy życzenia, wręczaliśmy prezenty i śpiewaliśmy „sto lat”: JULCE,WOJTUSIOWI, MARTYNCE, ALANKOWI, ANTOSI, OLIWCE I SZYMKOWI, którzy częstowali nasz pysznymi urodzinowymi torcikami i słodkościami przygotowanymi przez  rodziców. Dziękujemy za te miłe chwile.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.