Dzisiaj jest: Sobota

Zodiak: Skorpion

Dzień Edukacji Narodowej 16.10.2018

dn2018 min

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowanej we współpracy ze szkołą podstawową. Przedszkolaki dziękowały nauczycielom za trud włożony w opiekę, wychowanie i nauczanie w recytowanych wierszykach oraz przedstawiły taniec Pani Jesieni do utworu muzyki klasycznej. Dzieci z grupy 5, 6 – latków do występu przygotowała wychowawczyni pani Małgorzata Graczyk. W dalszej części oglądały program artystyczny w wykonaniu swoich starszych koleżanek i kolegów ze szkoły.
Na zakończenie pani Dyrektor Jolanta Kamińska wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom przedszkola oraz szkoły dziękując tym samym za trud, zaangażowanie i wytrwałość w tym wyjątkowym zawodzie.

W dniu 16 października dzieci uczestniczyły również w programie artystycznym, w którym wspominano postać św. Jana Pawła II, ponieważ 40 lat temu właśnie 16 października 1978 r. cały świat poznał nowego Papieża z Polski – Karola Wojtyłę, wielkiego Polaka, Patriotę, Nauczyciela... .