Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Sobota
30 Maja 2020
Imieniny obchodzą
Andonik, Feliks, Ferdynand, Joanna,
Sulimir

Do końca roku zostało 216 dni.
Zodiak: Bliźnięta

BUM, BUM RURKI W NAUCZANIU PRZEDSZKOLNYM I WCZESNOSZKOLNYM

BUMBUM MIN

SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI GMINY SŁUPCA
„WYKORZYSTANIE INSTRUMENTU BUM, BUM RURKI W NAUCZANIU PRZEDSZKOLNYM I WCZESNOSZKOLNYM”

W dniu 18 października 2018 r. w Przedszkolu Gminnym w Kotuni odbyło się szkolenie „Wykorzystanie instrumentu Bum, Bum Rurki w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym” prowadzonym przez pana Rafała Bielawskiego z Centrum Muzycznego Arwena w Poznaniu, w którym wzięli udział  nauczyciele z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kotuni oraz chętni nauczyciele przedszkoli z Gminy Słupca. Inicjatorem szkolenia, które odbyło się w ramach współpracy gminnej sieci nauczycieli przedszkoli była pani Dyrektor Jolanta Kamińska. Temat szkolenia wybrała pani Małgorzata Graczyk, która w roku szkolnym 2018/2019 wdraża w grupie dzieci 5,6 - letnich innowację pedagogiczną na temat „Kreatywność rozwijamy, na Bum, Bum Rurkach teraz gramy”. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców Przedszkola Gminnego w Kotuni za zakup zestawu Bum, Bum Rurek oraz pomocy dydaktycznych, które wykorzystane zostaną podczas wdrażania innowacji.
Mamy nadzieję, że szkolenie będzie inspiracją dla nauczycieli przedszkoli i szkoły, którzy wzięli w nim udział i uatrakcyjni proces nauczania w innych placówkach, a zarazem będzie wspaniałą zabawą edukacyjną dla dzieci.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.