Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Anastazy, Asteriusz, Bazyli, Bazylid,
Bazylis, Bernardyn, Bernardyna,
Bronimir, Iwo, Sawa, Teodor, Wiktoria

Do końca roku zostało 226 dni.
Zodiak: Byk

ZAJĘCIA W RAMACH INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ

innowacja min

ZAJĘCIA W RAMACH INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ
  Angielskie słowa znamy, zdrowe przysmaki gotować zaczynamy

W dniu 30 października pod kierunkiem Małgorzaty Graczyk oraz Jakuba Woźniaka w grupie dzieci 5,6 - letnich odbyły się zajęcia polsko – angielskie, podczas których dzieci poznawały tradycje związane z Halloween oraz przepis na zupę dyniową. Nazywały składniki potrzebne do wykonania zupy zarówno w języku polskim jak i angielskim oraz sposób wykonania pysznej i zdrowej zupy. Na zakończenie zajęć przystąpiły do degustacji przygotowanej zupy dyniowej podanej suszonymi pestkami dyni.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.