Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Czwartek
21 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega

Do końca roku zostało 314 dni.
Zodiak: Ryba

Pasowanie 2018

pasowanie min

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 16.11.2018 R.

„POWIEM WAM COŚ JESZCZE
NIE MÓWCIE NIKOMU,
ŻE MY SIĘ CZUJEMY W PRZEDSZKOLU
JAK W DOMU”

W dniu 16 listopada 2018 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA, w której wzięła udział cała społeczność przedszkolna, pani dyrektor Jolanta Kamińska oraz rodzice. Dzieci z grupy 3,4 i 5 – latków przedstawiły część artystyczną, którą przygotowały pod kierunkiem wychowawczyni pani Iwony Drop. Maluszki wykazały się swoimi umiejętnościami recytatorskimi, muzycznymi oraz ruchowymi. Zdały test na przedszkolaka z wyróżnieniem. Na zakończenie złożyły ślubowanie, zostały pasowane ogromnym ołówkiem przez panią dyrektor, otrzymały dyplomy i upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.