Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Sobota
23 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

ZAJĘCIA W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY W ZAGÓROWIE 30.01.2019 R.

biblio 19

Nasze kolejne spotkanie w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Zagórowie odbyło się w atmosferze radości i zadowolenia z zajęć z robotami Photon. Dzieci programowały roboty, budowały dla nich tunele, tory przeszkód i maty po których się poruszały. To były bardzo ekscytujące zajęcia nie tylko dla chłopców, ale również dziewczynki wspaniale radziły sobie z programowaniem wykorzystując wiele możliwości robotów.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.