Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Sobota
23 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

PRZYGODY TOMKA WSZĘDOBYLSKIEGO 2019

Tomek19 min

PRZYGODY TOMKA WSZĘDOBYLSKIEGO
WYPRAWA DO AFRYKI 7.02.2019 R.

Już po raz kolejny w tym roku szkolnym obejrzeliśmy widowisko wystawione przez Poznańską Scenę Lalkową WSZĘDOBYLSKI. Tym razem dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Wyprawa do Afryki”Kolejna przygoda Tomka, to podróż statkiem do afrykańskiej dżungli i polowanie na lwa, oraz tajemnicze perypetie z dwoma przemytnikami Szymkiem Grubym i Felkiem Chudym. Tomek musiał zmierzyć się z nieuczciwymi ludźmi i udowodnić swoją niewinność. Dzieci z zainteresowaniem oglądały i aktywnie uczestniczyły w całym przedstawieniu.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.