Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Anastazy, Asteriusz, Bazyli, Bazylid,
Bazylis, Bernardyn, Bernardyna,
Bronimir, Iwo, Sawa, Teodor, Wiktoria

Do końca roku zostało 226 dni.
Zodiak: Byk

Angielskie słowa znamy, zdrowe przysmaki gotować zaczynamy

eng min

ZAJĘCIA W RAMACH INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ
POLSKO – ANGIELSKIEJ
„Angielskie słowa znamy,
zdrowe przysmaki gotować zaczynamy”
12.02.2019 r.

Owocowe przysmaki to temat zajęć polsko-angielskich, które przygotowała Małgorzata Graczyk Jakub Woźniak. Podczas zajęć dzieci poznawały nazwy owoców w języku angielskim, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem owoców, śpiewały piosenkę o owocach w języku angielskim, a następnie przygotowały deser owocowy o nazwie delfinek z różnych rodzajów owoców, równocześnie utrwalając angielskie nazwy wykorzystanych owoców. Było smacznie, zdrowo, owocowo i kolorowo.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.