Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Sobota
23 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

DRZWI OTWARTE W NASZYM PRZEDSZKOLU 16.02.2019 R.

DNI OTWARTE 19 MIN

Rekrutacja do przedszkoli tuż, tuż w związku z tym warto również zapoznać się z ofertą naszego   przedszkola. Dlatego właśnie zostało zorganizowane spotkanie dla chętnych dzieci oraz  ich rodziców. Dzieci  sobotnie przedpołudnie spędziły podczas wspólnych zabaw swobodnych, doświadczały i badały poznając  prawa fizyki, uczestniczyły w eksperymencie wybuchającego wulkanu. Brały udział w zabawach z chustą animacyjną, skorzystały ze zdjęcia w foto-budce, poznawały pomieszczenia przedszkola. Rodzice zapoznali się z organizacją pracy przedszkola oraz ofertą edukacyjną . Otrzymali mini poradnik „Moje dziecko idzie do przedszkola”. Wszystko to przy wspólnej herbatce oraz słodkim poczęstunku w przerwie zabaw i zajęć.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.