Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Anastazy, Asteriusz, Bazyli, Bazylid,
Bazylis, Bernardyn, Bernardyna,
Bronimir, Iwo, Sawa, Teodor, Wiktoria

Do końca roku zostało 226 dni.
Zodiak: Byk

Innowacja pedagogiczna 2019

innowacja min

ZAJĘCIA W RAMACH INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ
POLSKO – ANGIELSKIEJ
„Angielskie słowa znamy,
zdrowe przysmaki gotować zaczynamy”
5.03.2019 r.

Kolejne zajęcia w ramach innowacji polsko – angielskiej odbyły się pod hasłem „Smacznie, zdrowo, a do tego kolorowo”. Dzieci pod kierunkiem Małgorzaty Graczyk i Jakuba Woźniaka tym razem przygotowały pyszną pizzę wegetariańską. Swoje wyczyny kulinarne rozpoczęły  od poznania nazw produktów. Dzieci szybko zapamiętały wszystkie składniki nazywając je zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Następnie przystąpiły do zajęć praktycznych, dzielnie stojąc na straży, aby drożdże na ciasto nie uciekły z miseczki. Przygotowane ciasto nabrało kolorów, kiedy to dzieci zabrały się za dekorowanie pizzy samodzielnie pokrojonymi warzywami. Najprzyjemniejsze zostało na koniec – degustacja.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.