Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Anastazy, Asteriusz, Bazyli, Bazylid,
Bazylis, Bernardyn, Bernardyna,
Bronimir, Iwo, Sawa, Teodor, Wiktoria

Do końca roku zostało 226 dni.
Zodiak: Byk

WARSZTATY W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY ZAGÓRÓW

Warsztaty min

WARSZTATY W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY ZAGÓRÓW 6.03.2019 R.

Na kolejne spotkanie to my pojechaliśmy z niespodzianką dla pani Kasi i zabraliśmy ze sobą naszego OZOBOTA . Pani Kasia na co dzień pracuje z robotami LOFI I PHOTONAMI, dlatego chętnie poznała naszego maleńkiego sympatycznego OZIEGO ( bo tak ma na imię nasz robocik). Razem z dziećmi OZI zwiedzał bibliotekę. Poruszał się po trasie narysowanej przez dzieci, które używając odpowiednich kodów zaprogramowały polecenia dla robota, dzięki czemu mógł odwiedzić i zatrzymać się we wszystkich miejscach wskazanych przez naszych małych programistów.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.