Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Sobota
25 Stycznia 2020
Światowy Dzień Środków Masowego
Przekazu
Imieniny obchodzą
Miłosz, Miłowan, Miłowit, Paweł,
Tatiana, Tacjanna

Do końca roku zostało 342 dni.
Zodiak: Wodnik

INNOWACJA PEDAGOGICZNA „SAŁATKA JARZYNOWA” 16.04.2019

salatka min

INNOWACJA PEDAGOGICZNA
POLSKO – ANGIELSKA
„SAŁATKA JARZYNOWA”
16.04.2019

 

W związku z tym, że zbliżają się Święta Wielkanocne dzieci w ramach innowacji pedagogicznej polsko – angielskiej wraz z panią Małgorzatą Graczyk  i panem Jakubem Woźniakiem przygotowały sałatkę jarzynową, która znajdzie się na stole podczas śniadanka wielkanocnego.
Zanim dzieci przystąpiły do wykonania potrawy poznały jej składniki, nazywały po angielsku warzywa, z których sałatka powstanie. Brały udział w zabawach językowych . W drugiej części zajęć –  praktycznej przygotowały sałatkę jarzynową.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.