Dzisiaj jest: Niedziela

Zodiak: Strzelec

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 20.09.2019

dzienp min

Świętowania nadszedł czas, ponieważ 20 września to święto wszystkich przedszkolaków. Dzień rozpoczął się od miłej niespodzianki i wspaniałego prezentu, pani dyrektor Jolanta Kamińska wraz z mamusiami z Rady Rodziców przekazały dzieciom monitor interaktywny, który został ufundowany przez Radę Rodziców Przedszkola Gminnego w Kotuni. Odwiedziła nas także pani Jesień wraz z nieodłącznymi towarzyszami z bajek dla dzieci. W tym dniu obchodziliśmy również święto pieczonego ziemniaka, w związku z tym dzieci brały udział w quizach, konkurencjach sportowych, rozwiązywały zagadki, wykonywały prace plastyczne z wykorzystaniem ziemniaków. Na zakończenie degustowały pieczone ziemniaki i gzik oraz przepyszne ciasto drożdżowe i faworki. Dziękujemy rodzicom za wspaniałe słodkości oraz niezwykły prezent.