Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Niedziela
15 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja,
Żegota, Krystiana, Nina, Walerian,
Waleriana, Wolimir

Do końca roku zostało 17 dni.
Zodiak: Strzelec

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 20.09.2019

dzienp min

Świętowania nadszedł czas, ponieważ 20 września to święto wszystkich przedszkolaków. Dzień rozpoczął się od miłej niespodzianki i wspaniałego prezentu, pani dyrektor Jolanta Kamińska wraz z mamusiami z Rady Rodziców przekazały dzieciom monitor interaktywny, który został ufundowany przez Radę Rodziców Przedszkola Gminnego w Kotuni. Odwiedziła nas także pani Jesień wraz z nieodłącznymi towarzyszami z bajek dla dzieci. W tym dniu obchodziliśmy również święto pieczonego ziemniaka, w związku z tym dzieci brały udział w quizach, konkurencjach sportowych, rozwiązywały zagadki, wykonywały prace plastyczne z wykorzystaniem ziemniaków. Na zakończenie degustowały pieczone ziemniaki i gzik oraz przepyszne ciasto drożdżowe i faworki. Dziękujemy rodzicom za wspaniałe słodkości oraz niezwykły prezent.

 

FOTORELACJA




Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.