Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Niedziela
15 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja,
Żegota, Krystiana, Nina, Walerian,
Waleriana, Wolimir

Do końca roku zostało 17 dni.
Zodiak: Strzelec

MOJE KORZENIE MOJA MAŁA OJCZYZNA 25.09.2019

ojczyzna min

W ramach wspomagania zewnętrznego dzieci uczestniczyły w warsztatach czytelniczych „ Moje korzenie, moja mała ojczyzna”. Dzieci obejrzały w teatrzyku  Kamishibai legendę o założeniu Poznania, zapoznały się z książkami ukazującymi piękno regionu wielkopolski. Na zakończenie zajęć grupa starszaków wycinała i kolorowała „drużynę Lecha”. Zajęcia prowadziły  pani Karola Glasner pracownik Biblioteki Pedagogicznej w Kole  oraz pani Agnieszka Jarolewska pracownik Biblioteki w Koninie.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.