Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Czwartek
9 Lipca 2020
Imieniny obchodzą
Anatolia, Hieronim, Lucja, Ludwika,
Heloiza, Lukrecja, Łucja, Mikołaj,
Patrycjusz, Weronika, Wszebąd, Zenon,
Zenona

Do końca roku zostało 176 dni.
Zodiak: Rak

MOJE KORZENIE MOJA MAŁA OJCZYZNA 25.09.2019

ojczyzna min

W ramach wspomagania zewnętrznego dzieci uczestniczyły w warsztatach czytelniczych „ Moje korzenie, moja mała ojczyzna”. Dzieci obejrzały w teatrzyku  Kamishibai legendę o założeniu Poznania, zapoznały się z książkami ukazującymi piękno regionu wielkopolski. Na zakończenie zajęć grupa starszaków wycinała i kolorowała „drużynę Lecha”. Zajęcia prowadziły  pani Karola Glasner pracownik Biblioteki Pedagogicznej w Kole  oraz pani Agnieszka Jarolewska pracownik Biblioteki w Koninie.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.