Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Niedziela
15 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja,
Żegota, Krystiana, Nina, Walerian,
Waleriana, Wolimir

Do końca roku zostało 17 dni.
Zodiak: Strzelec

UCZYMY SIĘ RAZEM ŻYĆ 2.10.2019 R.

razemzyc min

Uczmy się razem żyć - edukacja na rzecz integracji dzieci z niepełnosprawnością w szkołach i przedszkolach ogólnodostępnych -  to kampania społeczna realizowana przez Wielkopolskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych od 2010 r. Projekt został dofinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Urząd Miasta Poznania.
W dniu 2 października dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w warsztatach z udziałem Marka i Maksa głównych bohaterów projektu oraz aktorek  Teatru Animacji w Poznaniu, w ramach kampanii społecznej Uczymy się razem żyć – dzieciaki z podwórka, której celem jest popularyzacja edukacji włączającej oraz zmiana postaw społecznych dotyczących osób z niepełnosprawnością.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.