Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Niedziela
15 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja,
Żegota, Krystiana, Nina, Walerian,
Waleriana, Wolimir

Do końca roku zostało 17 dni.
Zodiak: Strzelec

Przedszkolaki poznają nowe smaki

Smaki min

ZAJĘCIA W RAMACH INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ
 „Przedszkolaki    poznają   nowe  smaki” - 10.10.2019r.


W dniu 10 października pod kierunkiem Iwony   Drop   w grupie dzieci 3,4,5 - letnich odbyły się zajęcia, podczas których dzieci  poznały   zasady  działania wyciskarki do soku, przepis oraz smak soku  marchwiowo - jabłkowego. Nazywały składniki potrzebne do wykonania soku  oraz sposób wykonania pysznego  i zdrowego  soku. Na zakończenie zajęć przystąpiły do degustacji samodzielnie przygotowanego  soku.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.