Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Czwartek
9 Lipca 2020
Imieniny obchodzą
Anatolia, Hieronim, Lucja, Ludwika,
Heloiza, Lukrecja, Łucja, Mikołaj,
Patrycjusz, Weronika, Wszebąd, Zenon,
Zenona

Do końca roku zostało 176 dni.
Zodiak: Rak

Przedszkolaki poznają nowe smaki

Smaki min

ZAJĘCIA W RAMACH INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ
 „Przedszkolaki    poznają   nowe  smaki” - 10.10.2019r.


W dniu 10 października pod kierunkiem Iwony   Drop   w grupie dzieci 3,4,5 - letnich odbyły się zajęcia, podczas których dzieci  poznały   zasady  działania wyciskarki do soku, przepis oraz smak soku  marchwiowo - jabłkowego. Nazywały składniki potrzebne do wykonania soku  oraz sposób wykonania pysznego  i zdrowego  soku. Na zakończenie zajęć przystąpiły do degustacji samodzielnie przygotowanego  soku.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.