Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Niedziela
15 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja,
Żegota, Krystiana, Nina, Walerian,
Waleriana, Wolimir

Do końca roku zostało 17 dni.
Zodiak: Strzelec

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 15.10.2019 R.

men19 min

Dzień Edukacji Narodowej został w naszej szkole uświetniony uroczystym apelem, podczas którego wystąpili uczniowie szkoły podstawowej oraz dzieci z przedszkola. Apel zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście. Pani dyrektor Jolanta Kamińska wręczyła nauczycielom oraz pracownikom szkoły i przedszkola nagrody. Na zakończenie uroczystości wszyscy obecni jak i emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły oraz przedszkola zostali obdarowani kwiatami.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.