Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Czwartek
9 Lipca 2020
Imieniny obchodzą
Anatolia, Hieronim, Lucja, Ludwika,
Heloiza, Lukrecja, Łucja, Mikołaj,
Patrycjusz, Weronika, Wszebąd, Zenon,
Zenona

Do końca roku zostało 176 dni.
Zodiak: Rak

Szkoła pamięta akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej

szkolapamieta minSzkoła  pamięta akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej
25.10.2019 r.

25 października w ramach akcji MEN Szkoła pamięta dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w pogadance. Zbliżają się dni, w których w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Porządkujemy groby i zapalamy znicze. Wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii. Dzieci wzięły udział w wirtualnej wycieczce po słupeckim cmentarzu zapalając znicz kierownikom, nauczycielom oraz pracownikom zespołu szkolno – przedszkolnego, którzy od nas odeszli. W akcji wzięło udział 39 dzieci i 3 nauczycieli.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.