Dzisiaj jest: Niedziela

Zodiak: Strzelec

Pasowanie na przedszkolaka 29.10.2019

pasowanie19 min

Dla dzieci, które w tym roku szkolnym po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkolny nadszedł czas, by oficjalnie zostały przyjęte na poczet pełnoprawnych przedszkolaków. W dniu 29 października 2019 roku odbyła się uroczystość Pasowania na przedszkola, którą przygotowała pani Iwona Drop wychowawczyni 3,4,5 – latków. Podczas uroczystości dzieci przedstawiły program artystyczny, w którym pokazały to, czego nauczyły się do tej pory w przedszkolu. Ślubowały być dzielnym przedszkolakiem i dobrym kolegom, nie grymasić, bawić się zgodnie i przychodzić każdego dnia z uśmiechem do przedszkola. Następnie pani dyrektor Jolanta Kamińska pasowała dzieci na przedszkolaków specjalną kredką. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy oraz kuferki ze słodyczami ufundowane przez Radę Rodziców Gminnego Przedszkola w Kotuni. Zaproszeni rodzice ze wzruszeniem i dumą podziwiali umiejętności artystyczne swoich pociech.