Dzisiaj jest: Sobota

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA
5.10.2021 R.

To był szczególny dzień dla dzieci, które w tym roku szkolnym po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Pierwszy publiczny występ dzieci rozpoczął uroczystość PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA, następnie Pani Dyrektor Jolanta Kamińska pasowała dzieci na pełnoprawnych przedszkolaków. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz upominek ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim przedszkolakom składamy z tej okazji  gratulacje i życzymy wielu sukcesów. Po oficjalnej części uroczystości dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w ŚWIĘCIE PIECZONEGO ZIEMNIAKA, które odbyło się na świeżym powietrzu. Dzieci z grupy 3, 4- latków wraz ze swoimi rodzicami doskonale bawiły się podczas pikniku biorąc udział w zabawach ruchowych, którym towarzyszyły oczywiście ziemniaki. Wykonały jeża z ziemniaków i wykałaczek. Nie obyło się bez ziemniaków w mundurkach i pysznego gziku. To było wspaniałe popołudnie, które dostarczyło wiele radości naszym dzieciom i chwilę wytchnienia ich rodzicom.