Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Sobota
3 Grudnia 2022
Imieniny obchodzą
Franciszek, Kasjan, Ksawery, Lucjusz,
Unimir

Do końca roku zostało 29 dni.
Zodiak: Strzelec

PASOWANIE i ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

pasowanie 21

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA
5.10.2021 R.

To był szczególny dzień dla dzieci, które w tym roku szkolnym po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Pierwszy publiczny występ dzieci rozpoczął uroczystość PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA, następnie Pani Dyrektor Jolanta Kamińska pasowała dzieci na pełnoprawnych przedszkolaków. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz upominek ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim przedszkolakom składamy z tej okazji  gratulacje i życzymy wielu sukcesów. Po oficjalnej części uroczystości dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w ŚWIĘCIE PIECZONEGO ZIEMNIAKA, które odbyło się na świeżym powietrzu. Dzieci z grupy 3, 4- latków wraz ze swoimi rodzicami doskonale bawiły się podczas pikniku biorąc udział w zabawach ruchowych, którym towarzyszyły oczywiście ziemniaki. Wykonały jeża z ziemniaków i wykałaczek. Nie obyło się bez ziemniaków w mundurkach i pysznego gziku. To było wspaniałe popołudnie, które dostarczyło wiele radości naszym dzieciom i chwilę wytchnienia ich rodzicom.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.