Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Sobota
3 Grudnia 2022
Imieniny obchodzą
Franciszek, Kasjan, Ksawery, Lucjusz,
Unimir

Do końca roku zostało 29 dni.
Zodiak: Strzelec

Dzień Dyni - 2021

dziendyni 21

DZIEŃ DYNI
28.10.2021 R.

W naszym przedszkolu w dniu 28 października obchodziliśmy Święto Dyni. Z okazji tego dnia dzieci z grupy 5, 6 - latków przyszły ubrane na kolor pomarańczowy. Wszystko związane było tego dnia z dynią: zabawy, wiersze, piosenki. Dzieci poznały wiele ciekawostek na temat tego warzywa oraz dowiedziały się w jaki sposób dynia dotarła do naszego kraju. Dynia towarzyszyła dzieciom również podczas zajęć sportowych na świeżym powietrzu oraz była tematem pracy plastycznej. Dzieci wydrążyły pestki dyni i poznały jej smak oraz walory odżywcze. Na zakończenie Dyniowego Dynia wykonane zostały pamiątkowe zdjęcia na tle przyniesionych przez dzieci dyni.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.