Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Środa
5 Października 2022
Imieniny obchodzą
Apolinary, Częstogniew, Donat, Donata,
Faust, Fides, Flawia, Igor, Justyn,
Konstancjusz, Konstans, Placyd

Do końca roku zostało 88 dni.
Zodiak: Waga

Dzień Dyni 15.11.2021 r.

dynia min34

Dzieci z grupy 3, 4 – latków wspaniale bawiły się podczas Dnia Dyni, który odbył się 15 listopada w naszym przedszkolu. Poznały potrawy, które można przygotować z dyni, degustowały suszone pestki dyni oraz galaretkę w kolorze dyni pięknie przyozdobioną śmietanką i pyszną piankową dynią. Składały w całość pocięte obrazki oraz przeliczały dynie. Wykonały pracę plastyczną wykorzystując farby i własne paluszki zamiast pędzla. Wiele radości sprawiły dzieciom wszystkie aktywności. Na zakończenie piękne fotografie w jesienno - dyniowej scenerii trafiły do albumów dzieci.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.