Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Środa
5 Października 2022
Imieniny obchodzą
Apolinary, Częstogniew, Donat, Donata,
Faust, Fides, Flawia, Igor, Justyn,
Konstancjusz, Konstans, Placyd

Do końca roku zostało 88 dni.
Zodiak: Waga

BAL KARNAWAŁOWY 1.02.2022 R.

bal 22

Wspaniała zabawa towarzyszyła dzieciom podczas balu przebierańców, który stał się już tradycją naszego przedszkola. Wielu bohaterów znanych bajek pojawiło się tego dnia w przedszkolu. Piękne kolorowe stroje, dekoracje sal, muzyka, niespodzianki i dobry humor zachęcały dzieci do wspólnych zabaw. Uśmiech towarzyszył dzieciom przez cały czas trwania balu    Dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych strojów. Kolejny bal za rok.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.