Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Poniedziałek
29 Maja 2023
Imieniny obchodzą
Bogusława, Maksymilian, Maria
Magdalena, Teodor, Teodozja

Do końca roku zostało 217 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Dzień Kobiet – 08.03.2023 r.

dzienK min

Dzień Kobiet. Dziś w naszym przedszkolu nie mogło zabraknąć chwil na świętowanie tego pięknego dnia. W każdej grupie przedszkolnej uroczyście obchodzono Dzień Kobiet. Chłopcy składali życzenia dziewczynkom i paniom, nie obyło się bez słodkości, drobnych upominków i kwiatów. Na dziewczęcych buziach uśmiech gościł przez cały dzień. Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w uroczystej akademii, podczas której dzieci ze szkoły zaprezentowały wiersze oraz piosenki. Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.