Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Poniedziałek
29 Maja 2023
Imieniny obchodzą
Bogusława, Maksymilian, Maria
Magdalena, Teodor, Teodozja

Do końca roku zostało 217 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Wycieczka do Teatru Animacji w Poznaniu – 10.03.2023 r.

wycieczka Poz min

W dniu 10 marca dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Teatru Animacji w Poznaniu na spektakl pt. „Ślimak i Lew ”autorstwa Leonarda Delimaty w reżyserii Artura Romańskiego. W tym przedstawieniu to dziecko jest kreatorem świata, to od niego zaczyna się cała teatralna zabawa. Był to spektakl, który oddziaływał na wyobraźnię dzieci nie tylko obrazem, ale również muzyką, światłem jak również efektami specjalnymi w postaci dymu. Po spektaklu dzieci miały możliwość zwiedzania różnych zakamarków, jakie kryją się w teatrze. Przedszkolaki widziały galerie Lalek, gdzie znajdują się lalki z archiwalnych spektakli. Była to niezapomniana podróż po fascynującym świecie teatru animacji. Po spektaklu wybraliśmy się na krótki spacer w towarzystwie deszczu do " Ptasiego Radia" na smaczny obiad. Dzieci pamiętały o dobrych manierach, elegancko i kulturalnie zachowywały się przy stolikach. Widać było, że są zachwycone tą niecodzienną wizytą. Ciche rozmowy i wesoły uśmiech na buźkach świadczył, że takie wspólne wycieczki dają wiele radości i pobudzają aktywność poznawczą naszych dzieci.

 

Galeria zdjeć
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.