Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Poniedziałek
29 Maja 2023
Imieniny obchodzą
Bogusława, Maksymilian, Maria
Magdalena, Teodor, Teodozja

Do końca roku zostało 217 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Spotkanie z Filharmonią Pomysłów – 20.03.2023 r.

fil pomyslow min

Dziś odbyło się kolejne spotkanie z Filharmonią Pomysłów. Dzieci obejrzały przedstawienie muzyczne NUDYNAPUDYNAZOL. W miasteczku Symfonia dzieci poznały panią Pięciolinek, która poszukiwała lekarstwa na nudę, bo nuda to największy wróg wyobraźni. Tym cudownym lekarstwem okazał się Nudynapudynazol, którego głównym składnikiem były dźwięki wydobywające się z instrumentów peruwiańskich. Dzieci miały okazję poznać kij deszczowy, antare, basto, chili i charango. Wynalezione lekarstwo, czyli ciekawość, wesoła muzyka i towarzystwo przyjaciół to sposób na rozprawienie się z nudą raz na zawsze. Gorące rytmy i wspólna zabawa wprawiły wszystkich w doskonały nastrój.

 

Galeria zdjęć
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.