Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Poniedziałek
29 Maja 2023
Imieniny obchodzą
Bogusława, Maksymilian, Maria
Magdalena, Teodor, Teodozja

Do końca roku zostało 217 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Witamy Wiosnę – 21.03.2023r.

Wiosna2023 min

W dniu 21 marca wszystkie Dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, Przedszkolaki przyszły ubrane w kolory wiosny. Uroczystości rozpoczęły się od Wiosennego powitania przez Radę Rodziców. Następnie dzieci wybrały się na wiosenny, radosny i kolorowy spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie przy dźwiękach wiosennej muzyki obserwując wiosenną przyrodę. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków oraz Rady Rodziców sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre. Dziękujemy Rada Rodziców Przedszkola Gminnego w Kotuni oraz Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Kotuni za odwiedziny, piękne stylizacje, kreatywność, wspaniałe prezenty oraz czas.

 

Galeria zdjęć
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.