Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Poniedziałek
29 Maja 2023
Imieniny obchodzą
Bogusława, Maksymilian, Maria
Magdalena, Teodor, Teodozja

Do końca roku zostało 217 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Śniadanie Wielkanocne - 2023

wielkanoc 23

W naszym przedszkolu kultywujemy świąteczne tradycje.  5 kwietnia wszystkie dzieci wraz z personelem oraz przedstawicielkami Rady Rodziców zasiadły do uroczystego śniadania Wielkanocnego. Pani Wiesia przygotowała tradycyjne śniadanie Wielkanocne z jajkiem, szynką, żurkiem oraz świątecznymi wypiekami – babeczkami. Wcześniej Rada Rodziców Przedszkola w Kotuni podarowała dzieciom wspaniałe prezenty - zabawki, które zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. Dzieci z naszego przedszkola odwiedził również Zajączek ze Stowarzyszenia Nasze Dzieci - Nasza Szkoła, który podarował dzieciom słodkie upominki. Dzieci rozmawiały o symbolice świątecznych pokarmów. Przed rozpoczęciem posiłku pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia. Podczas dzisiejszej uroczystość zostały również ogłoszone wyniki Konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci.

 

Galeria zdjęć
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.