Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Poniedziałek
29 Maja 2023
Imieniny obchodzą
Bogusława, Maksymilian, Maria
Magdalena, Teodor, Teodozja

Do końca roku zostało 217 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Dzień Ziemi – 21.04.2023 r.

dzien ziemin23 min

Światowy Dzień Ziemi to największe i najbardziej popularne święto ekologiczne na świecie. Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za naszą planetę. Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Dniu Ziemi organizowanym w Szkole w Kotuni.
Cały ostatni tydzień dzieci rozmawiały na temat dbania o środowisko: oszczędzanie energii i wody, segregacja śmieci. Dzieci obejrzały film edukacyjny dotyczący ekologii. Poznały wiele ciekawostek na temat Ziemi. Podczas zajęć dowiedziały się, jak dbać o środowisko i otaczającą przyrodę.

 

Galeria zdjęć
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.