Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Poniedziałek
29 Maja 2023
Imieniny obchodzą
Bogusława, Maksymilian, Maria
Magdalena, Teodor, Teodozja

Do końca roku zostało 217 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Spotkanie z Animatorem Astro Arena

Astro min

Dnia 26.04. 2023r. Starsza grupa dzieci z naszego przedszkola wzięła udział w zajęciach prowadzonych p. Daniela Stasiaka ( Animatora Astro Arena). Pan Daniel to prawdziwy pasjonat astronomii. Aktywny obserwator zjawisk na niebie. Swoje obserwacje dokumentuje w kronikach i obrazach nieba oraz artykułach do czasopisma Astronomia. Wszelkie kosmiczne pomysły umiejętnie wplata w codzienną pracę Mobilnego Planetarium Astro Arena. Dzieci przeżyły przygodę w Kosmosie, zobaczyły lunety, teleskopy, lornetki oraz obserwowały niebo pełne gwiazd i planet. Młodsza grupa miała przyjemność poznać Pana Daniela i jego zielonego przyjaciela i już umówiła się na spotkanie za rok. Misją firmy Astro Arena jest edukacja astronomiczna: wzrost świadomości astronomicznej wśród dzieci i młodzieży na wszystkich etapach kształcenia.

 

Galeria zdjęć
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.