Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Poniedziałek
29 Maja 2023
Imieniny obchodzą
Bogusława, Maksymilian, Maria
Magdalena, Teodor, Teodozja

Do końca roku zostało 217 dni.
Zodiak: Bliźnięta

III Gminny Konkurs Recytatorski – „W świecie poezji dziecięcej”

recytacje 23


16 maja w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kotuni odbył się III Gminny Konkurs Recytatorski "W świecie poezji dziecięcej". Do konkursu przystąpiło 12 uczestników z: Przedszkola Gminnego w Kotuni, Przedszkola Gminnego w Piotrowicach, Przedszkola Gminnego w Cieninie Zabornym, Przedszkola Gminnego w Cieninie Kościelnym, Szkoły Podstawowej im. J. Janika w Koszutach, Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Kowalewie Opactwie, Przedszkola Gminnego w Młodojewie,
Celem konkursu było zainteresowanie dzieci poezją, rozwijanie zdolności recytatorskich, zachęcanie do występów na scenie. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku 5-6 lat. Konkurs miał formę prezentacji dowolnego utworu poetyckiego.
Komisja konkursowa wyłoniła laureatów. Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.
I miejsce: Nela Kanafa
II miejsce: Pola Kruczkowska
III miejsce: Marcelina Skonieczna
Nagrodę Wójta Gminy Słupca otrzymał Aleksander Guźniczak.


W naszych oczach każdemu z recytujących należą się wielkie brawa za chęci, odwagę i ogromny wysiłek włożony w przygotowania do występu.


Dziękujemy wszystkim nauczycielom i rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu. Życzymy dalszych sukcesów i do zobaczenia za rok!

SEREDECZNIE DZIĘKUJEMY PANU KRZYSZTOFOWI MATYJASZKOWI ZA UFUNDOWANIE NAGRÓD DLA DZIECI

 

Galeria zdjęć
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.