Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Sobota
3 Grudnia 2022
Imieniny obchodzą
Franciszek, Kasjan, Ksawery, Lucjusz,
Unimir

Do końca roku zostało 29 dni.
Zodiak: Strzelec

Rekrutacja

kidsinkindegardenDyrektor Przedszkola Gminnego w Kotuni informuje, że od dnia 01.03.2022 r.  do dnia 18.03.2022r. odbywać się będą zapisy do przedszkola na rok szkolny 2022/2023.


Deklarację o kontynuacji  lub wniosek należy pobrać z sekretariatu lub zw strony internetowej www.przedszkolekotunia.pl i złożyć w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania:

Wniosk o przyjęcie dziecka do przedszkola

 

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego

 

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

 

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola

 

Zarządzenie nr 7/2022 Wójta Gminy Słupca z dnia 14 stycznia 2022 r. w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2022/2023 do publicznych szkół podstawowych, do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, dla których Gmina Słupca jest organem prowadzącym.

                                     

 


Zapraszamy wszystkich MILUSIŃSKICH !!!

Walentynki 2022

walentynki min

To inaczej dzień życzliwości w naszym przedszkolu, dzień okazywania sobie sympatii, akceptacji. Przystrojona czerwonymi balonami w kształcie serduszek sala i serduszkowe dekoracje oraz dzieci ubrane w stroje koloru czerwonego stworzyły niesamowitą atmosferę tego dnia. Ogromną radość sprawiły dzieciom wspólne zabawy walentynkowe przy muzyce oraz słodki poczęstunek z różowymi pączkami w kształcie serca.

 

FOTORELACJA

DZIEŃ PIZZY 9.02.2022 R.

dzien pizzy min

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ PIZZY  dzieci pod czujnym okiem swoich pań przygotowały ciasto na pizzę i wybrały swoje ulubione dodatki, oczywiście nie mogło zabraknąć również pysznych i zdrowych warzyw, które sprawiły, że pizza była doskonała, zarówno pod względem smaku jak i wyglądu.

 

FOTORELACJA

BAL KARNAWAŁOWY 1.02.2022 R.

bal 22

Wspaniała zabawa towarzyszyła dzieciom podczas balu przebierańców, który stał się już tradycją naszego przedszkola. Wielu bohaterów znanych bajek pojawiło się tego dnia w przedszkolu. Piękne kolorowe stroje, dekoracje sal, muzyka, niespodzianki i dobry humor zachęcały dzieci do wspólnych zabaw. Uśmiech towarzyszył dzieciom przez cały czas trwania balu    Dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych strojów. Kolejny bal za rok.

 

FOTORELACJA

ZBIÓRKA DLA TYMKA 13.01.2022 R.

tymek min

Dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami w dniu 13.01.2022 r. przyłączyły się do zbiórki dla Tymka Kamińskiego, chłopca chorego na SMA.
Dzięki zbiórce przeprowadzonej w Przedszkolu Gminnym w Kotuni na leczenie Tymka Kamińskiego, powiązanej z wyzwaniem ,,Śpiewamy dla Tymka", zebraliśmy 255 złotych. Zebrana kwota już została wpłacona na konto chłopca.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie zbiórki wszystkim Dzieciom, Rodzicom, Nauczycielom i pozostałym Pracownikom Przedszkola.

 

FOTORELACJA
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.