Dzisiaj jest: Czwartek

Zodiak: Baran

WARSZTATY W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY W ZAGÓROWIE

bib min0719

WARSZTATY W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY W ZAGÓROWIE 4.06.2019 R.

To było ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Zagórowie. Tym razem dzieci poznały zasadę działania drukarki 3D, którą pani Kasia skonstruowała wspólnie z zaprzyjaźnionymi z biblioteką dziećmi. Nasze pomysłowe przedszkolaki projektowały breloczki ze swoim imieniem, które zostaną wydrukowane na drukarce 3D. Na zakończenie dzieci podziękowały wszystkim paniom, a w szczególności pani Kasi za wspólne spotkania, które wprowadziły dzieci w ciekawy świat kodowania i programowania. Dziękujemy!

Festiwal piosenki 2018

piosenki18 min

FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ DO TEKSTÓW DOROTY GELLNER 28.09.2018

Dzieci z grupy 5,6 – latków wraz z wychowawczynią Małgorzatą Graczyk oraz panią Barbarą Dobrychłop wzięły udział w Festiwalu Piosenki Przedszkolnej do tekstów Doroty Gellner, który odbył się w Miejskim Domu Kultury Sokolnia w Słupcy. Organizatorem festiwalu oraz spotkania autorskiego z panią Dorotą Gellner było Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Słupcy. Na scenie zaprezentowało się 13 małych artystów. Nasze przedszkole reprezentowała Gabriela Skąpska, która zaśpiewała piosenkę pt. „A ja rosnę”. Gratulujemy wspaniałego występu!

3-4 latki:

3l przedszkolaki