Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Poniedziałek
29 Maja 2023
Imieniny obchodzą
Bogusława, Maksymilian, Maria
Magdalena, Teodor, Teodozja

Do końca roku zostało 217 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Dane kontaktowe inspektora danych osobowych

Dane kontaktowe inspektora danych osobowych
Na podstawie art. 37 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych Administrator Danych publikuje dane inspektora ochrony danych:
1) Administratorem danych osobowych jest: Zespół Szkolno–Przedszkolny w Kotuni reprezentowany przez Jolantę Kamińską – Dyrektor
2) Adres administratora danych: Zespół Szkolno–Przedszkolny w Kotuni, Kotunia 47, 62-400 Słupca
3) Inspektorem Ochrony Danych jest Tomasz Gniewkowski, z którym można się skontaktować w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem e-mail iod@itgov.pl; pod numerem telefonu 503-101-489; lub pisemnie na adres naszej siedziby.
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.