Dzisiaj jest: Piątek
Bronimir, Iwo, Sawa, Teodor, Wiktoria

Zodiak: Byk

Rekrutacja

kidsinkindegardenDyrektor Przedszkola Gminnego w Kotuni informuje, że od dnia 01.03.2022 r.  do dnia 18.03.2022r. odbywać się będą zapisy do przedszkola na rok szkolny 2022/2023.

Dokumenty do pobrania:

Wniosk o przyjęcie dziecka do przedszkola

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola

Zarządzenie nr 7/2022 Wójta Gminy Słupca z dnia 14 stycznia 2022 r. w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2022/2023 do publicznych szkół podstawowych, do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, dla których Gmina Słupca jest organem prowadzącym.

Zapraszamy wszystkich MILUSIŃSKICH !!!