Company Logo

Grupy

Aktualności

Informacje


Dzisiaj jest: Środa
21 Października 2020
Imieniny obchodzą
Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta,
Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz,
Urszula, Wszebora

Do końca roku zostało 72 dni.
Zodiak: Waga

Rekrutacja

kidsinkindegarden

 

PRZEDSZKOLE UCZY, BAWI I WYCHOWUJE

 Serdecznie zapraszamy Państwa pociechy, aby przyłączyły się do naszego grona przedszkolnego w nadchodzącym roku szkolnym 2018/2019.

 Przedszkole jest miejscem, gdzie w najbardziej korzystnych warunkach dziecko uczy się odkrywania świata, poznawania siebie i innych, nabywania umiejętności przez działanie, odnajduje swoje miejsce w grupie rówieśniczej, buduje pierwsze systemy wartości.


W celu zwiększenia atrakcyjności zajęć oferujemy: uroczystości przedszkolne, teatrzyki, koncerty muzyczne, pikniki, zajęcia otwarte dla rodziców, atrakcyjne wyjazdy i wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi, zajęcia dodatkowe (religia, j. angielski, kółka zainteresowań, zajęcia logopedyczne - na życzenie rodziców).Dzieci z deficytami rozwojowymi mogą skorzystać z konsultacji z logopedą i psychologiem.
Wykwalifikowana i miła kadra pedagogiczna sprawiają , iż dzieci w naszym przedszkolu czują się kochane, dowartościowane, a ponadto znajdują tu warunki do rozwoju własnej aktywności twórczej.

 

Dyrekcja Zespółu Szkolno–Przedszkolnego w Kotuni informuje wszystkich Rodziców, iż od 9.03.2020 r. do 23.03.2020 r. trwają zapisy dzieci 3,4,5,6 letnich do poszczególnych grup wiekowych.

Zainteresowanych Rodziców prosimy o zgłaszanie się do dyrekcji przedszkola celem uzyskania bliższych informacji oraz pobrania: 

Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola” i deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego” i deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego 

 

Zarządzenia nr 4/2020 Wójta Gminy Słupca z dnia 23 stycznia 2020 r. w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021, a także kryteriów branych pod uwagę oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów

 

Potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola

 

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Gminnym Przedszkolu w Kotuni w roku szkolnym 2020/2021


Zapraszamy wszystkich MILUSIŃSKICH !!!
Powered by Joomla!®. Developed by: Joomla master template  Valid XHTML and CSS.