Jak co roku w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Zdrowia.
Przedszkolaki samodzielnie przygotowały kolorowe, pełne witamin szaszłyki owocowe. Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się również, jak dużo ukrytego cukru znajduje się w popularnych słodyczach, co bardzo je zaskoczyło i zachęciło do wybierania zdrowszych przekąsek.