13 kwietnia odwiedziła nas przedstawicielka Banku Millennium, która przeprowadziła z dziećmi wyjątkowe warsztaty w ramach programu „Finansowy Elementarz”. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się, czym jest pieniądz i dlaczego warto oszczędzać.