Konkurs na najpiękniejszą „Palmę Wielkanocną”
„Palma wielkanocna to gałązka palmy lub wierzby bądź wiązanka żywych i suszonych roślin, przygotowywana przed Wielkanocą na pamiątkę wjazdu Jezusa do Jerozolimy
i święcona podczas uroczystości Niedzieli Palmowej”
W naszym przedszkolu został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą „Palmę Wielkanocną”
Jury wytypowało 3 prace, które zajęły pierwsze miejsca, nagrody otrzymały:
– Nelia Tarczewska
– Maja Antczak
– Zuzia Ziółkowska
Wszystkie dzieci otrzymały drobny upominek za udział w konkursie.
Palmy były niezwykle ciekawe, wykonane
z wielką starannością różnorodnymi technikami plastycznymi dlatego też dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w konkursie