Przygotowania do Świąt Wielkanocnych
Przygotowania do Świąt Wielkanocnych w naszym przedszkolu obejmowały poznawanie tradycji ludowych, sianie rzeżuchy/owsa, wykonywanie prac plastycznych (pisanki, zajączki) oraz tradycyjnie wspólne śniadanie wielkanocne razem z Panią Dyrektor , Radą Rodziców oraz wszystkimi pracownikami przedszkola.
Przed świętami przedszkolaki aktywnie ozdabiały salę, uczyły się piosenek o tematyce świątecznej oraz piekły babeczki na śniadanko wielkanocne 
