Zdrowo i kolorowo – warsztaty z dietetykiem w naszym przedszkolu! 🍎🥕
W tym tygodniu gościliśmy w naszym przedszkolu Panią dietetyk Ewelina Hejna-Wróbel, która w przystępny sposób opowiedziała naszym przedszkolakom o tym, jak jeść, żeby rosnąć dużym i silnym.
Dzieci dowiedziały się, dlaczego warto jeść warzywa i owoce, pić wodę i ograniczać słodycze. Największą atrakcją było wspólne tworzenie przedszkolnej piramidy żywienia.
Dziękujemy Pani Ewelinie za wizytę, mnóstwo wiedzy i świetnej zabawy.